Nasza sekcja Marcovia Futbol Plus rośnie w siłę 🔰😊
Na środowym treningu pokazowym gościliśmy wyjątkowe osoby:
– Jacka Orycha Burmistrza Miasta Marki
– Pawła Pniewskiego – Zastępcę Burmistrza Miasta Marki
– Szymona Serwę – Dyrektora Sportowego MKS MARCOVIA MARKI
– Mateusza Cemkę – Koordynatora Futbol Plus
Wszystkim wyżej wymienionym jesteśmy wdzięczni za szczerą chęć udziału w naszym zajęciach ⚽
Na samym początku mieliśmy okazję zaprezentować nagrodę za miniony turniej w Gorlicach 🏆
Był on pierwszym w jakim wzięliśmy udział i pokazaliśmy się na nim ze znakomitej strony.
Następnie przeszliśmy do treningu, gdzie mogliśmy zademonstrować swoje nietuzinkowe umiejętności chociażby podczas ballmastera z użyciem piłek tenisowych. Zwieńczeniem była gra końcowa i rzuty karne rodem z turbokozaka z użyciem nowo otrzymanych szalików od organizacji Futbol Plus.
Taka inicjatywa i wsparcie miało nieocenioną wartość dla młodych adeptów piłki nożnej, posiadających niepełnosprawności ruchowe.
Serdecznie chcielibyśmy podziękować za wszystkie podarunki, które otrzymaliśmy. Dziękujemy również rodzicom za nieocenioną pomoc w kwestiach organizacyjnych. Dzięki temu całe wydarzeniie było na najwyższym poziomie🔝👌
Trener Robert Konopka
📸 Maciek Gronau Photo
Więcej zdjęć na naszym klubowym Facebooku!
📍Miasto Marki
📍MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne











