Skip to content
aktualnosci tlo
IMG 20210527 173719

15.06.2021

Lekka Atletyka

Podsumowanie Czwartków lekkoatletycznych w Markach

W Markach na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego udało nam się zorganizować Wiosenną edycję Czwartków lekkoatletycznych. W dniach 13, 20 i 27 maj 2021 r odbyły się zaplanowane zawody.  Blisko 100 uczniów szkół podstawowych pożegnało wiosnę w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Organizatorami tych imprez były: klub UKS Orzełki oraz Miejski Klub Sportowy Marcovia Marki. Tradycyjnie po troje najlepszych zawodników z sześciu konkurencji z roczników 2008, 2009 i 2010 otrzymali medale i dyplomu ufundowane przez rodziców, klub UKS Orzełki i Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

Nasi Zwycięzcy Finału Miejskiego w Markach:

60m mężczyzn 2010 – Rzepniewski Grzegorz – SP Zielonka – 9,25s

60m mężczyzn 2009 – Szmel Mikołaj –  UKS Orzełki- 9,20s

60m mężczyzn 2008- Jakubiec Krzysztof – Marcovia Marki – 8,69s

60m kobiet 2010- Majewska Amelia – Atak Agrykola – 9,64s

60m kobiet 2009- Warecka Gabriela- AZS AWF Warszawa – 8,51s

60m kobiet 2008- Kopeć Letycja – Atak Agrykola – 8,46s

300m mężczyzn 2010- Olejnik Filip – UKS Orzełki – 48,91s

300m mężczyzn 2009- Stelmaszczyk Tomasz – Atak Agrykola – 52,41s

300m mężczyzn 2008- Bilczewski Adam – UKS Orzełki – 51,81s

300m kobiet 2010- Trojanowska Maja – SP Serock – 54,37s

300m kobiet 2009- Kuliberda Natalia – AZS AWF Warszawa – 49,56s

300m kobiet 2008- Łodzińska Zofia – UKS Orzełki – 48,58s

600m kobiet 2010- Lutomirska Joanna – UKS Orzełki – 1:57:77s

600m kobiet 2009 – Kiewra Karolina – AZS AWF Warszawa – 1:58:14s

600m kobiet 2008 – Rachwalska Zofia – Atak Agrykola – 1:52:91s

1000m mężczyzn 2009 –Kiewra Grzegorz – AZS AWF Warszawa – 3:54:83s

1000m mężczyzn 2008- Jan Samul – LA Basket – 3:29:18s

Piłeczka palantowa kobiet 2010- Ignaciuk Katarzyna – UKS Orzełki – 29m

Piłeczka palantowa kobiet 2009 – Warecka Ewa – AZS AWF Warszawa- 34m

Piłeczka palantowa kobiet 2008 – Rachwalska Zofia – Atak Agrykola – 38m

Piłeczka palantowa mężczyzn 2010- Litwiniec Aleksander- UKS Orzełki- 37m

Piłeczka palantowa mężczyzn 2009- Szmel Mikołaj – UKS Orzełki – 30m

Piłeczka palantowa mężczyzn 2008- Jakubiec Krzysztof – Marcovia Marki – 37m

Skok w dal kobiet 2010 – Majewska Amelia – Atak Agrykola – 3,66m

Skok w dal kobiet 2009- Warecka Gabriela – AZS AWF Warszawa- 4,57m

Skok w dal kobiet 2008- Kopeć Letycja – Atak Agrykola – 4,29m

Skok w dal mężczyzn 2010- Dubrawski Bolesław – Atak Agrykola – 3,74m

Skok w dal mężczyzn 2009- Stelmaszczyk Tomasz – Atak Agrykola – 3,90m

Skok w dal mężczyzn 2008- Jan Samul – LA Basket – 4,71m

XXVII Finał Ogólnopolski Czwartków lekkoatletycznych odbędzie się w dniach 19-20 czerwiec 2021 r. w Łodzi.

IMG 20220620 120812
Zawodnicy z rocznika 2011B zmierzyli się towarzysko z Mazurem Radzymin
20.06.2022

Akademia Piłki Nożnej

FB IMG 1645374701952 1
Drugi zespół Marcovii pokonał na wyjeździe Lotnisko Modlin
16.06.2022

Akademia Piłki Nożnej

FB IMG 1655410150628
5 miejsce zawodników z rocznika 2011 w turnieju finałowym Orlen Mini Mistrzostwach Świata!
16.06.2022

Akademia Piłki Nożnej

FB IMG 1655409636176
Remis Marcovii 2006 z Victorią Zerzeń
16.06.2022

Akademia Piłki Nożnej

FB IMG 1655409391886
Zawodnicy z rocznika 2010B rywalizowali z LSS
16.06.2022

Akademia Piłki Nożnej

IMG 20220409 125322
Porażka rezerw Marcovii w derbowym pojedynku z drugim zespołem Wichru Kobyłka
09.06.2022

Akademia Piłki Nożnej

Partnerzy i sponsorzy

Partnerzy medialni

radio fama logo
logo tuba marek
logo builder exclusive
logo wieści warszawskie
logo wwl
logo Builder
logo mg art foto
mary loves design
logo sportowe wwl