akademia baner
zdjęcie mecz

Obozy - piłka nożna

ustronie morskie.pdf 1

Zapisy są do 15 marca 2024 r.

Co zyskuje zawodnik dzięki udziale w naszym obozie?

Rozwój sportowy

Główny cel obozów piłkarskich dla dzieci i młodzieży stanowi wsparcie postępów sportowych czynionych przez najmłodszych piłkarzy i piłkarki.

Obozy są jednym z istotnych elementów ścieżki rozwoju zawodnika MKS Marcovia Marki oraz przygotowywaniem drużyny do nowego sezonu ligowego.

Podczas obozu piłkarskiego treningi odbywają się co najmniej dwa razy dziennie, ale nie tylko na boisku. Tygodniowy wyjazd stanowi również nieczęstą okazję do przeprowadzenia przez trenerów indywidualnych rozmów z zawodnikami czy organizacji innych zajęć wspierających rozwój
młodego sportowca (np. psychologicznych czy dotyczących zasad zdrowego odżywiania).

W trakcie obozu zawodnik trenuje tyle, co przez od jednego do nawet dwóch miesięcy treningów podczas roku szkolnego.

Dla zawodników, dla których piłka nożna stanowi pasję, regularne wyjazdy na obozy można uznać zatem za obowiązek.

Jednym z najważniejszych elementów naszych obozów są testy piłkarskie, które pozwalają nam określić poziom umiejętności oraz sprawności uczestnika. Testy przeprowadzane są na bazie sprawdzonej metodologii oraz nowoczesnego sprzętu.

Przyjaźń

Obok kluczowego aspektu sportowego i nieuniknionej nauki samodzielności, wyjazd na obóz jest dla wszystkich dzieci niepowtarzalną okazją na spędzenie większej ilości czasu z często najlepszymi kolegami i koleżankami.

Wspólne pokoje.
Wspólne pomysły.
Wspólne zabawy.
Wspólne sprzątanie.
Wspólne rozmowy.
Podczas obozu nie ma czasu na nudę. Ani tęsknotę za rodzicami.

Dobra zabawa

Również dla dzieci, które lubią, ale nie kochają piłki nożnej, uczestnictwo w obozach piłkarskich może okazać się niesamowitą frajdą. I przygodą wypełnioną wspomnieniami na całe życie.

Nawet na obozach piłkarskich nie brakuje przecież pozasportowych atrakcji, takich jak np. wyjścia na basen, zwiedzanie, wyprawy.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Na pewno warto wysłać dziecko na obóz piłkarski raz. A potem – na bazie swojego własnego doświadczenia – niech samo decyduje, czy chce jechać na kolejne.

INTEGRACJA

Poza treningiem umiejętności piłkarskich przykładamy dużą wagę również do rozwoju motorycznego uczestników. Nadzór dyplomowanych fizjoterapeutów gwarantuje bezpieczeństwo zawodników, którzy uczą się dzięki temu także właściwego wykonywania ćwiczeń. Treningi na świetnie przygotowanych boiskach to nie wszystko – równie ważna jest wyśmienita atmosfera na naszych obozach. Dbamy o integrację naszych podopiecznych organizując zabawy i wycieczki integracyjne. Dopełnieniem są komfortowe noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych oraz pełne wyżywienie.

INFORMACJE O ZAPISACH​