Baner akademia o klubie
Akademia o klubie XS

Klub

Cele klubu

Jednym z najważniejszych założeń naszego klubu jest organizacja i szkolenie grup młodzieżowych według zasady „wychowujemy przez sport”. Na obecną chwilę w Klubie naszym szkoli się, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, ponad 300 dzieci skupionych w 11 rocznikach w drużynach piłki nożnej oraz niespełna 100 dzieci w drużynach piłki ręcznej oraz sekcji lekkoatletycznej i cheerleadingu.


Kolejnym ważnym założeniem, oprócz propagowania zdrowego trybu życia, jest reklama miasta oraz firm wspierających – poprzez sport, przez występy drużyny seniorów piłki nożnej w IV lidze mazowieckiej i drużyny seniorek piłki ręcznej w II lidze mazowieckiej, jak również, w głównej mierze, przez pozostałe drużyny młodzieżowe występujące w elitarnych ligach oraz biorących udział w turniejach w kraju i za granicą.
Naszą ambicją jest kontynuacja naszych założeń statutowych – zasługują na to nasze Miasto oraz nasi Kibice.

Dlaczego my?

  1. Treningi młodych zawodników opieramy o unikalną metodologię szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

  2. Każdy zawodnik trafia do grupy treningowej dopasowanej wiekiem i umiejętnościami,

  3. Dbamy o zdrowie, kondycję i odporność każdego zawodnika,

  4. Zapewniamy udział w wielu rozgrywkach piłkarskich w ramach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej,

  5. Stawiamy na integrację. Organizujemy fantastyczne turnieje i obozy piłkarskie. W ten sposób budujemy ducha drużyny!

  6. Oferujemy wyjątkową ścieżkę kariery zawodnika „Zaplanuj karierę swojego dziecka z Markovią i Legią” Nasi klubowicze mają szansę na sportowy rozwój na najwyższym poziomie, a najlepsi zawodnicy mają możliwość rozwoju swojej dalszej kariery sportowej z Legią Warszawa – Klubem Partnerskim AP Marcovia Marki.

OFERTA SPONSORSKA

druzyna stopka 1