Baner akademia o klubie
Akademia o klubie XS

Klub

Cele klubu

Jednym z najważniejszych założeń MKS Marcovia-Marki jest organizacja i szkolenie grup młodzieżowych według zasady „wychowujemy przez sport”. Na obecną chwilę w Klubie szkoli się, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, ponad 380 dzieci skupionych w 11 rocznikach w drużynach piłki nożnej oraz niespełna 100 dzieci w drużynach piłki ręcznej oraz sekcji lekkoatletycznej i cheerleadingu. Na początku 2022 roku MKS powołał kolejną, nową sekcję pływacką, której treningi rozpoczynają się w marcu 2022.

Kolejnym ważnym założeniem, oprócz propagowania zdrowego trybu życia, jest reklama miasta oraz firm wspierających – poprzez sport, przez występy drużyny seniorów piłki nożnej w IV lidze mazowieckiej i drużyny seniorek piłki ręcznej w II lidze mazowieckiej, jak również, w głównej mierze, przez pozostałe drużyny młodzieżowe występujące w elitarnych ligach oraz biorących udział w turniejach w kraju i za granicą.
Naszą ambicją jest kontynuacja naszych założeń statutowych – zasługują na to nasze Miasto oraz nasi Kibice.

Dlaczego my?

  1. Treningi młodych zawodników opieramy o unikalną metodologię szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

 

  1. Każdy zawodnik trafia do grupy treningowej dopasowanej wiekiem i umiejętnościami,

 

  1. Dbamy o zdrowie, kondycję i odporność każdego zawodnika,

 

  1. Zapewniamy udział w wielu rozgrywkach piłkarskich w ramach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej,

 

  1. Stawiamy na integrację. Organizujemy fantastyczne turnieje i obozy piłkarskie. W ten sposób budujemy ducha drużyny!

 

 1. Oferujemy wyjątkową ścieżkę kariery zawodnika „Zaplanuj karierę swojego dziecka z Markovią i Legią” Nasi klubowicze mają szansę na sportowy rozwój na najwyższym poziomie, a najlepsi zawodnicy mają możliwość rozwoju swojej dalszej kariery sportowej z Legią Warszawa – Klubem Partnerskim MKS Marcovia Marki.

OFERTA SPONSORSKA

druzyna stopka 1