2015A 🔰
🎙️ Trener Mateusz Gąsiorowski: ⤵️
⚽️ Za nami weekend pełen emocji – zarówno tych pozytywnych, jak i tych bardziej bolesnych.
Rozegraliśmy dwa turnieje, które dostarczyły naszym zawodnikom wielu sportowych wrażeń i cennych doświadczeń.
🏆 W sobotę rywalizowaliśmy w turnieju eliminacyjnym do finałów Klubowych Mistrzostw Mazowsza w Złotokłosie.
Przez większość turnieju prezentowaliśmy się bardzo dobrze, długo pozostając w grze o końcowy triumf. O awans do finałów walczyliśmy do ostatniego meczu, który zakończył się remisem 2:2. Choć do celu zabrakło niewiele, wracamy z przekonaniem, że pokazaliśmy dobrą piłkę i zasłużyliśmy na walkę o najwyższe miejsca 💪.
🔥 Dodatkową atrakcją była rywalizacja 1×1 pomiędzy reprezentantami wszystkich drużyn. Jej zwycięzcą został nasz zawodnik Franciszek Kubica, który jednocześnie sięgnął po tytuł króla strzelców całego turnieju. Ogromne gratulacje! 👏⚽️
🧤 MVP naszego zespołu został bramkarz, Radosław Michalski, który wielokrotnie ratował drużynę świetnymi interwencjami.
🥈 W niedzielę wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez KS Drukarz Warszawa.
Po bardzo dobrej grze i tylko jednej, kontrowersyjnej porażce zakończyliśmy zmagania na 2. miejscu. Taka już jest piłka – kontrowersyjna i niesprawiedliwa. MVP naszej drużyny został Antoni Góral. Brawo! 👏
📈 Najbardziej cieszy jednak postęp jaki obserwujemy z turnieju na turniej. Coraz lepsza współpraca, większa pewność siebie i rozwój indywidualnych umiejętności pokazują, że zmierzamy we właściwym kierunku.
Brawo drużyna! 🔰💪