received 744197003249355

25.05.2022

Pierwsza Drużyna Piłki Nożnej

28 kolejka forBet IV ligi: Kolejne ważne zwycięstwo Marcovii!

Pierwszy zespół Marcovii odniósł kolejne ważne zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Michała Tarasa pokonali w Markach Unię Warszawa 2:1 (0:0). Wygrana jest tym bardziej istotna ponieważ drużyna Piotra Mosóra jest bezpośrednim rywalem Marcovii w walce o utrzymanie w IV lidze.

Bramki w środowym pojedynku padały dopiero w drugiej połowie. Najpierw bramkarza gości pokonał Patryk Kultys a następnie po akcji Damiana Świerblewskiego do siatki trafił niezawodny ostatnio Kacper Siudak.

Rywale pokonali Krzysztofa Ufnala w 88 minucie. Kontaktowe trafienie Unii sprawiło, że końcówka meczu była niezwykle nerwowa. Na szczęście nasi zawodnicy zachowali zimną krew i ostatecznie zainkasowali niezwykle cenny komplet punktów.

Kolejne, równie ważne spotkanie Marcovia rozegra ze Stoczniowcem Płock.

FB IMG 1669320571619
Marcovia 2009A wzięła udział w turnieju, który odbył się w Licheniu
24.11.2022

Akademia Piłki Nożnej

FB IMG 1669320119200
Mistrzostwo wytrącone w ostatniej chwili - Marcovia 2009 v-ce mistrzem 1 ligi wojewódzkiej