Akademia pilka reczna
Akademia pilka ręczna XS
grafika

AkademiaPiłka ręczna

SAVE 20210610 181410
Finałowy Turniej Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Dziewcząt Młodszych
10.06.2021

Akademia Piłki Ręcznej

SAVE 20210610 181410
Finałowy Turniej Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Dziewcząt Młodszych
10.06.2021

Akademia Piłki Ręcznej

Sekcja piłki ręcznej posiada 4 grupy szkoleniowe dziewcząt we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych od 10. do 18. roku życia. Seniorki – KPR Marcovia ROKiS grają obecnie w II lidze i są na pierwszym miejscu, zajmując pozycję lidera.

Nasze dziewczęta trenują w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym, a zawodniczki Pierwszej Drużyny dodatkowo w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu.

W ostatnich latach dzięki pracy trenerskiej zaangażowaniu i wsparciu klubu oraz miasta nasze zespoły młodzieżowe osiągnęły spore sukcesy na arenie krajowej. Za największe trzeba uznać awans do ¼ Mistrzostw Polski i udział w Mistrzostwach Polski w kategorii juniorek.

Sukcesy naszych szczypiornistek:

2020 rok zakończono rozgrywki w fazie 1.8 MO Juniorek

2019 rok Mistrz Województwa Mazowieckiego w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Juniorek Młodszych

2019 IV miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych

2018 III-mce na Mazowszu w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii młodziczek

2018 IV miejsce Mistrzostwa Polski Młodziczek

2017 mistrz Mazowsza w kategorii dzieci

2017 brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii dzieci o nazwie Puchar ZPRP w kategorii dziewcząt

Drużyna seniorska pod nazwą KPR Marcovia ROKIS występująca obecnie w II lidze kobiet zajmuje pierwsze miejsce.
Do zakończenia rozgrywek II ligi pozostały 3 spotkania. Wygranie rozgrywek II ligi daje awans drużynie do gry w I lidze w przyszłym sezonie.

tlo akademia pilka reczna
2004 juniorki 1 druzyna 2

2004 juniorki

2004 juniorki 1 druzyna 2

2004 juniorki

2006 2007 MLODZICZKA 2

2006-2007 

2006 2007 MLODZICZKA 2

2006-2007 

2008 2009

2008-2009 

2008 2009

2008-2009 

Stopka 2010 i mlodsze

2010 i młodsze 

Stopka 2010 i mlodsze

2010 i młodsze 

zina headder
zina tablet
zina mobile 1

Kadra zarządzająca

Golawski Maciej
Dyrektor ds. sportu
Maciej Goławski
Konrad Krol
Kierownik klubu
Konrad Król
Alek Krasnicki
Koordynator
sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
Golawski Maciej
Dyrektor ds. sportu
Maciej Goławski
Konrad Krol
Kierownik klubu
Konrad Król
Alek Krasnicki
Koordynator
sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki

Kadra szkoleniowa

Agnieszka Żolądkowicz
TRENER
Agnieszka Żołądkowicz
Drużyna:
rocznik 2008 - 2009
Marta Andrzejczyk
TRENER
Marta Andrzejczyk
Drużyna:
rocznik 2009 i młodsze
trenerka uni
TRENERA BRAMKAREK
Milena Zamęcka
Drużyna:
-
Ewa Filipek Pierwszy Trener Seniorek
1 trenerka seniorek
Ewa Filipek
Drużyna:
Seniorki
Malgorzata Buksakowska
1 trenerka juniorek
Małgorzata Buksakowska
Drużyna:
Juniorki
Piotr Biernacki
TRENER
Piotr Biernacki
Drużyna:
rocznik 2006 - 2007 młodziczki
Agnieszka Żolądkowicz
TRENER
Agnieszka Żołądkowicz
Drużyna:
rocznik 2008 - 2009
Marta Andrzejczyk
TRENER
Marta Andrzejczyk
Drużyna:
rocznik 2009 i młodsze
trenerka uni
TRENERA BRAMKAREK
Milena Zamęcka
Drużyna:
-
Ewa Filipek Pierwszy Trener Seniorek
1 trenerka seniorek
Ewa Filipek
Drużyna:
Seniorki
Malgorzata Buksakowska
1 trenerka juniorek
Małgorzata Buksakowska
Drużyna:
Juniorki
Piotr Biernacki
TRENER
Piotr Biernacki
Drużyna:
rocznik 2006 - 2007 młodziczki
Stopka 2010 i mlodsze
zina mobile